Wyprawa na Arktykę

Najmniej odkrytymi terenami, jakie znajdują się na Ziemi jest właśnie Arktyka. Trzeba wybrać się tam na wyprawę żeby z jednej strony zobaczyć to, co znajduje się na powierzchni, ale i zejść nisko pod wodę żeby zobaczyć ten piękny świat.

Mamy tam możliwość zobaczenia wielorybów, morsów, fok, a zatem są to takie zwierzęta, które, na co dzień widzimy w telewizji. Weźmy pod uwagę to, że na taką wyprawę mało, kto pojedzie, a zatem my możemy się tym szczycić.

Podczas tej wyprawy będzie można zrobić wiele unikalnych zdjęć, które będą dla nas pamiątką na całe życie. Spotkamy na swojej drodze wiele niebezpieczeństw, dlatego trzeba być na wszystko przygotowanym. Tylko wtedy taka wyprawa będzie udana i będziemy chcieli tam wracać. Warto jechać na taką wyprawę z kimś, kto jest w tym wszystkim obeznany, a wtedy niebezpieczeństwo jest o wiele mniejsze. Słuchajmy, co się do nas mówi i nie zbliżajmy się do zwierząt, które są niebezpieczne. Wiele miejsc na Arktyce to park narodowy, dlatego nie można tam wpływać jachtem. Trzeba wiedzieć gdzie to jest i jak się tam poruszać.

Nasza wyprawa

Zanim pojedziemy na wyprawę trzeba się dobrze przygotować do tego kondycyjnie. Tutaj nie ma żartów, dlatego trzeba wszystko opracować, trzeba bardzo dobrze przetestować sprzęt. Bardzo dobrze byłoby zwiększyć odporność swojego organizmu tak żeby nie zachorować po pierwszym dniu nurkowania. Nurkować będziemy dwa razy dziennie, ale tylko wtedy, kiedy aura będzie sprzyjająca. W planach będą również wyprawy nocne pod odę o godzinie, 23 dlatego trzeba być na wszystko jak najlepiej przygotowanym.

Pełny opis wyprawy, jaką można odbyć możemy już teraz znaleźć na stronie http://www.bestdivers.pl/wyprawy/spitsbergen-wyprawa-nurkowo-odkrywcza/. Jadąc z tak doświadczoną ekipą będziemy bardzo zadowoleni, że pojechaliśmy. Nikt nie będzie w stanie tego przebić, dlatego warto wydać pieniądze i już teraz zapisać się na wyjazd. Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego kto będzie pierwszy ten ma szanse na pojechanie na Arktykę.