Wypoczynek pod Gubałówką

Zakopane na pewno jest jednym z tych wspaniałych miejsc, do których warto wracać, w których warto wypoczywać. Każdy, kto tutaj był, doceni uroki Zakopanego i otaczających gór, doceni to bardzo niezwykłe miejsce.

Aby móc spędzić naprawdę fantastyczny urlop, powinniśmy zadbać o kilka istotnych szczegółów, w tym oczywiście nie możemy nie wskazać na odpowiedni obiekt noclegowy, w którym będziemy przebywać. My wskażemy na Domek pod Gubałówką. Nie bez powodu mówimy akurat o tym, a nie o innym obiekcie z uwagi na to, że mamy do czynienia w nim z wysokim stopniem wygody, z bardzo wysokim stopniem komfortu, a tym samym możemy mówić o bardzo dobrych warunkach do przyjemnego urlopu. Tenże domek znajduje się w bardzo spokojnej okolicy, w dzielnicy Tatary, ale do centrum miasta mamy zaledwie 15 minut spacerkiem.

Tym samym pełen spokój wypoczynku mamy w tymże domku zapewniony. Domek jest wykonany z drewnianych bali, a jego projekt to dzieło Jana Karpiela Bułecki.

To unikalny obiekt, który zachwyca swoją architekturą, ale który jednocześnie też jest bardzo funkcjonalny, który jest doskonałym miejscem na urlop i w którym na pewno niczego nam nie zabraknie. Domek posiada powierzchnię 60 metrów kwadratowych i jest przeznaczony na przebywanie w nim od 4 do 6 osób. Nie wolno tu przebywać ze zwierzętami, aczkolwiek nie ma żadnych innych ograniczeń. Na zewnątrz mamy zbudowany zamknięty grill oraz miejsce na jeden samochód. Jeśli chodzi o wnętrze, to dla naszego pełnego komfortu mamy dwie sypialnie, łazienkę, bardzo dobrze wyposażony aneks kuchenny oraz oczywiście salon. Nie potrzeba zatem nic więcej, aby móc mówić o naprawdę udanym urlopie pod Tatrami.

Dodatkowo wskażemy także na stronę internetową znajdującą się pod adresem www – domek Zakopane z uwagi na to, że z owej strony możemy czerpać znacznie większą ilość cennych informacji na temat tego domku. Dodatkowo również musimy wskazać na to, że domek ów jest bardzo atrakcyjny także pod względem cenowym. Ten aspekt nie może umknąć naszej uwadze.