Szukasz pomocy w kwestii księgowości?

Polacy, którzy mieszkają w UK zastanawiają się bardzo często jak rozliczać się tam z podatków. Dotyczy to nie tylko osób indywidualnych, ale również samozatrudnienia. Jeśli ktoś zamierza prowadzić na wyspach własną firmę Limited to czeka go jeszcze więcej pracy żeby to wszystko rejestrować.

Wszystko jest łatwiejsze, jeśli nie musimy przechodzić na VAT. Jeśli nasze dochody przekraczają 81 tysięcy funtów to oznacza, że trzeba będzie się zarejestrować, jako płatnik Vat.

To nie jest takie proste i mało, kto sobie sam z tym będzie w stanie poradzić. Co zrobić w takiej sytuacji? Potrzebna nam firma księgowa, która działa prężnie na wyspach i która zna się na prawie podatkowym w UK. Jeśli to będzie polski księgowy w UK to możemy się jeszcze bardziej cieszyć, bo wtedy trafiamy do kogoś swojego i będzie nam łatwiej wytłumaczyć, o co chodzi. My również wszystko łatwiej będziemy w stanie zrozumieć. W Londynie znajdziemy kogoś takiego, bo działa tam firma, która od lat zyskuje sobie wielu klientów, dlatego i my możemy do nich dołączyć już teraz. Ich oferta jest naprawdę największa z możliwych, dlatego każdy z nas w niej znajdzie coś dla siebie.

Bardzo dobrze przygotowana oferta
Do każdego zadania, które my mamy do wykonania przydzielana jest kompetentna osoba. Trudność zadania może być bardzo różna, dlatego dobrze, że firma księgowa jest w stanie wysłać kogoś, kto na pewno sobie z tym poradzi. Możemy korzystać z różnych usług na różnym poziomie i wystarczy do nich zadzwonić żebyśmy się dowiedzieli, co mają dla nas przygotowane. Na pewno nawet, jeśli mamy poważne problemy to nie zostawią nas samych. Zrobią wszystko żebyśmy problem rozwiązali i mogli dalej pracować czy prowadzić własną firmę w UK. Ich pełną ofertę znajdziemy na stronie polski księgowy w UK. Trudno będzie nam znaleźć lepiej przygotowaną firmę księgową, która podejmuje się wszystkich zadań i co ważne zawsze wszystko doprowadza do samego końca. Z nimi dowiemy się wszystkiego i księgowość nie będzie już dla nas taka trudna jak to ma miejsce teraz.